Digitalinhouse Network

Digitalinhouse Network; 2013 yılının kasım ayında 2007 yılından bu yana faal olarak çalışan INHOUSE Reklam Tanıtım ve İletişim Hizmetleri A.Ş. ortaklığı ile kurulmuştur.

Digitalinhouse Network; 2013 yılının kasım ayında 2007 yılından bu yana faal olarak çalışan INHOUSE Reklam Tanıtım ve İletişim Hizmetleri A.Ş. ortaklığı ile kurulmuştur. Digitalinhouse Network’ü diğer networklerden farklı kılan unsur; bugüne kadarki profesyonel iş yaşamları boyunca, birçok kurumsal firmada farklı nokta ve departmanlarda üst düzey görevleri almış olmaları, yaşamış oldukları deneyimleri şirketin kuruluş ilkelerine yansıtabilmeleridir.

Digitalinhouse Network, portföyündeki mecralar ve beraber çalıştığı ajanslara karşılıklı fayda sağlamaya yönelik bir iş ortaklığını benimsemektedir.

Ayrıca, Digitalinhouse Network’ü tercih eden yayıncılar; aldıkları hizmetin yanısıra, INHOUSE ekibinin deneyim ve tecrübesi doğrultusunda mecralarına en güncel ve fayda sağlayıcı yeniliklerden yararlanma olanağına da sahip olmaktadırlar.

Digitalinhouse Network; Ölçümlenebilir, Ekonomiktir, İnteraktiftir ve Esnektir…